3-Şubat-2011

Bugün Ay Kova burcunda ve yeni ay fazında. Bu gün Türkiye saati ile 04-31 de yeni ay gerçekleşecek Hayatımızda yeni atacağımız adımlara çalışmak, hayatımızla ilgili yapacağımız her türlü değişikliklere, Yeni bir ilişkiye başlamak veya yeni bir işe odaklanmak için çok uygun bir gündür. Niyetinizi bir kağıda yazarak 14 gün saklayabilirsiniz ve bu günle birlikte her gün bu konulara odaklanmak niyetinizi grçekleştirmenizde yarar sağlıyacak.
Ayrıca bu gün alt baldırlar, ayak bileklerini güçlendirmek için uygun bir gündür.
Burada çalışmaktan kastımız seçtiğimiz konuya odaklanarak farkındalığımızı artırmaktır. Bunun için meditasyon ve onaylama cümlelerinden yararlanabilirsiniz.
 Günün rengi :
Mor. Gün içinde herhangi bir mor objeyi gözünüzün önünde bulundurabilir ya da mor bir giysi ya da aksesuar kullanabilirsiniz.
Meditasyon:
Bu gün en uygun meditasyon Yeni başlangıçlar için Meditasyondur  Yeni yapacağınız başlangıçlar için bir mum yakıp meditasyonu yaparsanız çok faydasını göreceksiniz.
Kova hava elementini temsil ettiği için meditasyonlarınızda tütsü kullanmanız iyi olacaktır. Meditasyonu yapma fırsatınız olmasa bile gün içinde tütsü yakabilirsiniz. 
Onaylamalar (Afirmasyonlar) :
Bu onaylamaları bugün içinde defalarca tekrarlayın.
-Arkadaşlarımla ilişkilerim sağlıklı ve güzel
-Hayatımda oluşan her türlü yeniliklere açığım
-Her türlü yenilikleri hayatıma çekiyorum
-Hayat yolunda ilerlemek bana mutluluk ve huzur veriyor.
-Arkadaşlarımı seviyor ve onlarla hoş vakit geçiriyorum
-Her türlü değişikliği kabul ediyorum
-Evren benim iyiliğim için çalışıyor.
Sağlık ve Beslenme:
Bugün ayaklara ve baldırlara yapılacak her türlü bakım çok yaralı olacaktır. Özellikle bugün masaj yaptırmak dolaşım sistemi için yararlı olacaktır. Ay kova burcundayken vücudun yağ ihtiyacı artar ve yakılma daha kolay olacağı için yağlı gıdaları aşırıya kaçmadan tüketebilirsiniz. Bu gün lahana ve karnı bahar yemenizde fayda vardır.   
Günün Çayı
Kuşburnu çayı bugün özellikle çok faydalıdır.
Bu yazı Ana Sayfa kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yoruma kapalı.