18-Şubat-2011

                
                                                                                     
Bugün Ay Aslan burcunda ve Doluna fazında. Dolunay Türkiye saati ile 10-36 da gerçleşecek. Tam Dolunay saatinde çalışmak isterseniz Hayatınızda yeni bir olayı yaratmak, bazı olaylarda otoritemizi güçlendirmek için, bizi bastırtan insanların karşısında üstünlüğümüzü göstermek ve gizli kalmış yeteneklerimizi güçlendirmek için yapacağımız her türlü çalışma uygun olur.
 Daha sonraki saatlerde ay başak burcuna geçiyor ve dolunay fazında İş arkadaşlarımızla olan ve işimizle ilgili konulara çalışmak, evimizle ilgili her türlü konuya çalışmak, işimizde yükselmek istediğimiz her türlü işe çalışmak çok olumlu olacaktır. Evinizle ilgili her türlü düzenlemeyi yapabilirsiniz. Ayrıca bu gün her türlü hastalığa çalışmak şifa açısından çok yararlı olacaktır. ,
Günün rengi :
Sarı-Yeşil. Gün içinde herhangi bir sarı-yeşil objeyi gözünüzün önünde bulundurabilir ya da sarı-yeşil bir giysi ya da aksesuar kullanabilirsiniz.
Meditasyon:
Bu gün ay dolunay fazında olduğu için en uygun meditasyon Dolunay Meditasyonudur.
Başak toprak elementini temsil ettiği için meditasyonlarınızda bir kase kaya tuzunu eksik etmeyin. Meditasyonu yapma fırsatınız olmasa bile kaya tuzunu masanıza (yemek için değil) koyun.
Onaylamalar (Afirmasyonlar) :
Bu onaylamaları bugün içinde defalarca tekralayın.
-          İşimi ve iş arkadaşlarımı seviyorum
-          İş arkadaşlarımla iletişimim her gün düzeliyor
-          Evimi seviyorum
-          Evimde yaşamaktan mutluyum
-          Evim bana mutluluk ve huzur veriyor
-          Evime vakit harcamayı seviyorum
Sağlık ve Beslenme:
Başak burcu bağışıklık sistemini temsil ettiği için bağışıklık sistemini güçlendirmek için bugün çiğ sebze ve meyve suları içmek (mevsimine göre) çok yaralı olacaktır. Bağırsaklar ve sindirim sistemi bu günlerde hassas olurlar onun için hazmı zor olan gıdalardan uzak durmak gerekir. Bu gün tuz ihtiyacı biraz artar yüksek tansiyon hastası olanlar bugüne dikkat etmelidirler.
Günün Çayı:
Bağışıklığı güçlendirici bir çay: Bir tutam ısırgan otu, bir tutam hindi bağ kökü, bir tutam deve dikeni,  bir tutam dulavrat kökü kaynayan yarım litre suya atılır 5 dk kaynatılır, soğuk veya sıcak bütün gün içilir.

 
 
 
Bu yazı Ana Sayfa kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yoruma kapalı.