Bireysel Koçluk Hizmetlerimiz;

Neden kendinizle olan yolculuğunuzdan ve “ yolcudan “ mutlu değilsiniz? Neden başka yollara ve yolculara imreniyorsunuz? Neden düşünceleriniz berrak değil ve “sisli puslu“
Neden “ gürültü “ sizi bir türlü rahat bırakmıyor? Kim güzelliklerin farkında olmanıza engel? Neden coşkunuz yok ya da göstermekten çekiniyorsunuz? Neden İRADENİZİN ÇELİK GÜCÜNÜ hiç hisetmiyorsunuz? Neden içinizdeki potansiyeli fark edemiyorsunuz? Hayalleri hedeflere neden dönüştüremiyorsunuz?
Bireysel yaşam koçunuz, bütün bunları sağlayan kişi DEĞİLDİR. Yaşam Koçunuz bütün bunların üstesinden “ siz’e rağmen, siz’in üstesinden gelmenizi sağlayan, kendiniz için kendinizde güç bulmanız “ için Siz’e yardım eden bir uzmandır. Koçunuz size yol göstermez ama kendi yolunuzu bulmanıza yardımcı olur. Hedefe yapılan yolculuğunuzda size rehberlik eder 
Deneyimli yaşam koçu Beki BİSA bugüne kadar 100 den fazla danışanı ile çalışmıştır. Verdiği koçluk hizmetleri yelpazesinde; yaşam, kişisel gelişim, ilişki, iletişim, kariyer, yönetici, performans, anne baba, sağlık, öğrenci ve nihayet sipiritüel koçluk hizmetleri bulunmaktadır.
 Beki BİSA bireysel koçluk hizmeti almak isteyenlerle ücretsiz yüz yüze bir görüşme yaparak, çok daha kısa sürede ve etkin hizmet almaları için birlikte yapılacak koçluk çalışmasının yol haritasını hazırlamaktadır.

Adınız Soyadınız (gerekli)

E-mail (mail adresinizi girin)

Mesajınız

 
Bu yazı Ana Sayfa kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yoruma kapalı.