3-Nisan-2011

                                                                              
Bugün Ay koç burcunda ve yeni ay fazında fazında. Bu gün Türkiye saati ile 17-32 de yeni ay gerçekleşecek … Ulaşmak istediğimiz hedeflerimize, üstesinden gelmek istediğimiz konularımıza, proje olarak başlatmak istediğimiz konulara, özgürlüğümüzü kısıtlayan her türlü kişi ve olaylara, sabırsızlık yaptığımız her olaya, liderlik yapmak istediğimiz her türlü olaya çalışırsak çok etkili olacaktır.
Burada çalışmaktan kastımız seçtiğimiz konuya odaklanarak farkındalığımızı artırmaktır. Bunun için meditasyon ve onaylama cümlelerinden yararlanabilirsiniz.
Günün rengi :
Kırmızı. Gün içinde herhangi bir kırmızı objeyi gözünüzün önünde bulundurabilir ya da kırmızı bir giysi ya da aksesuar kullanabilirsiniz.
Meditasyon:
Bu gün yeni ay saat 17-32 de gerçekleşeceği için bu saatte yapılacak  en uygun meditasyon Yeni Başlangıçlar İçin Meditasyondur
Koç ateş elementini temsil ettiği için meditasyonlarınızda mumu eksik etmeyin. Meditasyonu yapma fırsatınız olmasa bile mum yakarak, ateş elementini hayatınıza çekmeniz mümkün olacaktır.
Onaylamalar (Afirmasyonlar) :
Bu onaylamaları bugün içinde defalarca tekralayın.
-          Yeni başlangıçlara hazırım.
-          Yeni başlangıçları hayatıma çekiyorum.
-          Kendim olmaktan mutlu ve huzurluyum.
-          Her türlü yeniliğe hazırım ve mutluyum.
-          Hayatımdaki her konuya sabırla yaklaşıyorum.
-          Özgür olmayı seçiyorum.
-          Hedefimi kolayca gerçekleştiyorum.
Sağlık ve Beslenme:
Bugün başla ilgili tüm ağrılar artabilir (Migren, göz ağrısı, sinüsler gibi). Bu nedenle beslenmemize dikkat etmemiz gerekir. Kahve, çikolata, alkol (kırmızı şarap) tüketimi yapmayın.
Bugün içinde A vitamini almanız baş bölgesi ağrıları özellikle gözün kuvvetlenmesi için çok faydalı olacaktır. Harici vitamin almak yerine, bitkileri tercih ediyorsanız her türlü yeşil bitki ve renkli köklerde (havuç), hayvansal yağların sarılarında (tereyağı, yumurta sarısı) tüketebilirsiniz. A vitamini yağda çözündüğü için bitkileri tüketirken bir parça yağ ilave etmeyi unutmayınız.
Günün Çayı:
Bir tutam ıısırganotu, rezene, birkaç karanfil ve bir adet tarçın çubuğu atarak lezzetlendirdiğiniz bir çayı istediğiniz kadar içebilirsiniz.

 
Bu yazı Ana Sayfa kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yoruma kapalı.