4-Mayıs-2011

Ay Bizleri bu gün nasıl etkiliyor? Bugün Ay Boğa burcunda büyüme fazında: Bu gün maddi olarak kendimizi daha güçlü hissedeceğimiz bir gündeyiz. Bu gün işlerimizi ertelemek gibi bir duygusallığa girebiliriz. Bu gün özellikle boğa ve ses tellerini üşütmemeye dikkat etmemizde yarar var. Maddi kazançlar konusunda ilgiç fikirlerin ön planda olduğu ve yeni fikirleri üreteceğimiz bir gündeyiz.
Bu gün kendimizle ilgili çalışma konularımız. Tüm potansiyel yeteneklerimizi artırmaya, bolluk bereket çalışmaları yapmaya,  geliştirmek ve ortaya koymak istediğimiz yeteneklerimizi artırmaya çalışmak için uygun bir gündür.
Burada çalışmaktan kastımız seçtiğimiz konuya odaklanarak farkındalığımızı artırmaktır. Bunun için meditasyon ve onaylama cümlelerinden yararlanabilirsiniz
Günün rengi :
Turuncu kırmızı. Gün içinde herhangi bir turuncu objeyi gözünüzün önünde bulundurabilir ya da turuncu bir giysi ya da aksesuar kullanabilirsiniz.
Meditasyon:
Bu gün için en uygun meditasyon Bolluk Bereket Meditasyonudur
Boğa toprak elementini temsil ettiği için meditasyonlarınızda bir kase kaya tuzunu eksik etmeyin. Meditasyonu yapma fırsatınız olmasa bile kaya tuzunu masanıza (Yemek için değil)koyun.
Onaylamalar (Afirmasyonlar) :
Bu onaylamaları bugün içinde defalarca tekralayın.
-          Tüm potansiyelim ile çalışıyorum.
-          Çalışmaktan zevk alıyorum.
-          Bolluk bereket hayatıma özgürce akıyor.
-          Parayı hayatıma kolayca çekiyorum.
-          Yeteneklerimi ortaya koymaktan zevk alıyorum.
-          Yeteneklerim gün geçtikçe artırıyor.
Sağlık ve Beslenme:
Bugün tuz, mineral, kök bitkileri ve turuncu renkteki meyve ve sebzeleri  tüketmek faydalı olacaktır. Tansiyon hastası olanlar ve tiroid rahatsızlığı olanlar bugün tuz tüketmekten kaçınmalıdırlar.
Diş çektirmek için uygun bir gün değildir.
Günün Çayı:
Papatya çayı

Bu yazı Ana Sayfa kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yoruma kapalı.