Yeryüzü Melekleri

Kendinizi bir gün eve dönmeyi umutla bekleyen bir uzaylı gibi öteki insanlardan farklı mı hissediyorsunuz? İyileştirme, öğretme ve başka insanlara yardım etme konusunda tutkulu biri misiniz? Peki buna rağmen bağımlılıklarla, ilişke sorunlarıyla başınız dertte mi? O zaman bir Yeryüzü Meleği olabilirsiniz.
 ”Yeryüzü Melekleri” meleklere dair öyküler anlatan sıradan bir kitap değil. Melek sözcüğünü yaygın anlamında kullanan bir kitap da değil. İnsanlar melekleri iyilik dağıtan kişiler olarak görür ama bu kitata bahsedilen melekler gerçek olanlar… Tıpkı sizin gibi! Kitabın sundukları, melekler hakkında bu yaygın kanıya sahip olanları şaşırtabilir veya şok edebilir. Birer Yeryüzü Meleği olanlar kitabın içeriğiyle kendilerini bağdaştıracaklardır.
 Bu etkileyici kitapta Dr. Doreen Virtue, ruhsal boyuttaki özünüzün ve geçmiş yaşamlarınızın, yaşam misyonunuzu, kişiliğinizi, sağlığınızı ve hatta görünüşünüzü nasıl etkilediğini anlamanıza yardımcı oluyor. Aynı zamanda yaşamın her alanında kendinizi iyi hissetmenin yolunu gösteriyor.
 Yazar: Doreen Virtue
Yayınevi: Ötesi Yayınları
Çevirmen: Ali Ercivan
Sayfa sayısı: 119
ISBN:
Basım tarihi: Kasım 2002
Kategori: Ruhsal / New Age
SATIN ALMAK İÇİN
Bu yazı Ana Sayfa kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yoruma kapalı.