Bilincin Gizli Tarihi

Kıyametten Sağ Çıkmamızı Sağlayacak Kadim Bilgiler
 Dünyanın her yöresinde karşımıza çıkan kutsal mekânların bilinçle ne ilgisi olabilir? Kadim uygarlıklar bize kim olduğumuzu, neler yapabileceğimizi anlatmak için birtakım araçlar bırakmış olabilirler mi? Eskiler bizden çok daha fazla şey mi biliyordu? Bugün bildiğimiz bütün uygarlıklar Mu ve Lemurya’ya mı dayanıyor?
 Bilincin Gizli Tarihi bunlara benzer pek çok soruya yanıt veriyor. Dr. Meg Blackburn Losey, üç boyutlu gerçeklikten kurtuluşunu, onun ötesine uzanan evrenlere yaptığı yolculuğu ve bu âlemlerde bilim, bilinç, çok boyutlu gerçeklikler, yıldız geçitleri, solucan delikleri, genetik ve bilinçli evrim hakkında edindiği bilgileri sizinle samimi bir şekilde paylaşıyor.
 Losey, Maya Takvimi’nin asıl anlamını ortaya çıkarıyor. Kutsal geometri, Kabala, Yaşam Çiçeği, Piramitler, Atlantis, Mu Uygarlığı ve Lemurya arasındaki gizli bağlantıları araştırıyor. Ulaştığı bilgiler insanın sınırsız yeteneklere sahip bir canlı türü olduğunu gösteriyor. Sizi tüm halkların ortak ve gizli tarihini kabul etmeye, aklınızı ve ruhunuzu onların bilgeliğine açmaya çağırıyor.
 Yazar: Meg Blackburn Losey
Yayınevi: Omega Yayınları
Çevirmen: Emre Özdal
Sayfa sayısı: 252
ISBN: 978-605-02-0009-6
Basım tarihi: Haziran 2011
Kategori: Mistisizm
Satın almak için: http://www.hermeskitap.com/catalog/product_info.php?products_id=58504
 
Bu yazı Ana Sayfa kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yoruma kapalı.