17-Ekim-2011

Ay Bizleri bu gün nasıl etkiliyor? Bugün Ay İkizler burcunda küçülme fazında: Bu gün ilişkilerimiz çok daha verimli olacak. Bol bol iletişim kuracağımız bir gündeyiz. Yeni ilişkileri başlatmak için uygun bir gün. İş arkadaşlarımız ile ilişkilerimi düzelteceğimiz konuşup anlaşabileceğimiz ve tüm iletişimlerimiz bu gün verimli hale gelebilir.
Bu gün kendimizle ilgili çalışma konularımız  İletişimde zorluk çektiğimiz kişi ve olayları hayatımızdan çıkarmak, iletişimde dengeyi sağlamak, inişli çıkışlı ruh halini ve aşırı akılcılığı dengeye sokmak için iyi bir gündür.
Günün rengi :
Turuncu. Gün içinde herhangi bir turuncu objeyi gözünüzün önünde bulundurabilir ya da turuncu bir giysi ya da aksesuar kullanabilirsiniz.
Meditasyon:
Bu gün için en uygun meditasyon İlişkiyi Hayatımıza Çekme Meditasyonudur
İkizler hava elementini temsil ettiği için meditasyonlarınızda tütsü kullanmanız iyi olacaktır. Meditasyonu yapma fırsatınız olmasa bile gün içinde tütsü yakabilirsiniz. 
Onaylamalar (Afirmasyonlar) :
Bu onaylamaları bugün içinde defalarca tekralayın.
-          İletişimim dengeli ve güzel.
-          Sessizliği tercih ediyorum.
-          İletişimde kendime güveniyorum
-          Kolaylıkla itetişim kurabiliyorum.
-          Dengeli bir ruh haline sahibim.
-          Duygularıma önem veriyorum.
-          Konuşmalarımda sadece gerçekleri söylüyorum.
Sağlık ve Beslenme:
Bugün romatizmal ağrılarda artış gözlemleyebilirsiniz. Bu nedenle romatizma ağrısı çektiğiniz bölgeleri sıcak tutmaya dikkat edin. Omuz bölgesi için yapacağınız faydalı şeylerin yararını daha çok göreceğiniz bir gündür. Hedefli bir jimnastik ve masaj iyi gelecektir.
Az yağlı gıdaları tercih edin. Mevsimine uygun olan meyve ve sebzeyi çiğ olarak tüketmeye gayret edin.
Günün Çayı:
Yarım litre suya bir çay kaşığı anason, bir çay kaşığı adaçayı ve bir çay kaşığı keki atın ve 2 dakika kaynatın. Bal ilave ederek için.

Bu yazı Ana Sayfa kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yoruma kapalı.