21-Ekim-2011

Ay Bizleri bu gün nasıl etkiliyor? Bugün  ay Aslan burcunda küçülme fazında  İkili ilişkilerimiz de daha ön planda olduğumuz bir gün partnerimizle daha rahat anlaşacağız, İş hayatındada önde ve görünür duyumda olacağız. Bu gün biraz pohpohlanmak ihtiyacı hissedeceğiz. Kendi kıymetimizi bilmemiz gerekecek. İş hayatında yaratıcılığımız ön planda olacak. Göz önünde olmaktan hoşlanacağımız bir gün. Bu gün kalbinizi ve dolaşım sisteminizi yoracak her türlü haraketlerden uzak durmamızda yarar var.
Bu gün kendimizle ilgili çalışma konularımız. Hayatınızda yeni bir olayı yaratmak, bazı olaylarda otoritemizi güçlendirmek için, bizi bastırtan insanların karşısında üstünlüğümüzü göstermek ve gizli kalmış yeteneklerimizi güçlendirmek için yapacağımız her türlü çalışma uygun olur. Ayrıca bu gün saçla ilgili her türlü bakım çok olumlu etkiler sağlar. Bugün sinirsel gerginlikler yaşanabilir.
Burada çalışmaktan kastımız seçtiğimiz konuya odaklanarak farkındalığımızı artırmaktır. Bunun için meditasyon ve onaylama cümlelerinden yararlanabilirsiniz
Günün rengi:
Altın-Sarı. Gün içinde herhangi bir sarı objeyi gözünüzün önünde bulundurabilir.  Sarı bir giysi ya da aksesuar kullanabilirsiniz.
Meditasyon:
Bu gün  için  en uygun meditasyon İçimizdeki Çocuğu Anlama Meditasyonudur.
Aslan ateş elementini temsil ettiği için meditasyonlarınızda bir mum yakmanız iyi olacaktır. Meditasyon yapma fırsatınız olmasa bile gün içinde masanızda bir mum yakın.
Onaylamalar (Afirmasyonlar) :
Bu onaylamaları bugün içinde defalarca tekrarlayın.
-          Gizli kalmış yeteneklerim açığa çıkıyor.
-          Yeteneklerimi kabul ediyorum ve onaylıyorum.
-          Her an yetenekleri hayatıma çekiyorum.
-          Kimsenin beni bastırmasına müsaade etmiyorum.
-          İç potansiyelim her gün çoğalarak açığa çıkıyor.
-          Mutluluk ve huzurla hayatımda yenilik yapmayı seviyorum.
-          Sevgi ile her olayı kabulleniyorum.
Sağlık ve Beslenme:
Bu gün aşırıya kaçmadan yapılan spor çok faydalıdır, kalbi yormaktan kaçınmak gerekir. Bugün kalple ilgili operasyondan uzak durmak gerekir. Protein ihtiyacı bugün bedene çok yararlı olacaktır.  Yeşil yapraklı bitkileri tercih etmenizde fayda vardır. Bugün bol bol su tüketin.
Günün Çayı:
Bir tutam rezene, defne yaprağı, birkaç tane karanfil demlenir çay olarak soğuk yada sıcak içilir.

Bu yazı Ana Sayfa kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yoruma kapalı.