10-Aralık-2011

                                                               
Ay Bizleri bu gün nasıl etkiliyor? Bugün Ay İkizler burcunda Dolunay fazındaBu gün türkiye saati ile  16.32 de Tam Ay Tutulması ve  16.36 da Dolunay gerçekleşiyor. Tam tutulma anında bu oluşan enerjiden yararlanmak için beyaz bir mum yakım Dolunay meditasyonu yapmanızı öneririm. Güneş tutulmasının ardından gerçekleşecek olan bu Ay tutulması duygusal krizleri anlatır. İkizlerde yaşanacak olması iletişim konularında, kendimizi ifade etme biçimimizde, olayları algılama ve kavrama yeteneğimizde değişim olacağını işaret ediyor. Elbette bu değişim kolay yollarla kendisini göstermeyecektir. Yaşanacak bir takım krizler, tartışmalar, sonlanmalar şeklinde  hayatımızdaki taşları yerine oturtacak. Bu değişim hepimizin hayatında farklı şekillerde tezahur edebilir. Özellikle kişisel doğum haritalarınzın İkizler burcu tarafından  yönetilen alanlarında etkisini göstermesi beklenebilir..
Bu gün kendimizle ilgili çalışma konularımız  İletişimde zorluk çektiğimiz kişi ve olayları hayatımızdan çıkarmak, iletişimde dengeyi sağlamak, inişli çıkışlı ruh halini ve aşırı akılcılığı dengeye sokmak için iyi bir gündür.
Günün rengi :
Turuncu. Gün içinde herhangi bir turuncu objeyi gözünüzün önünde bulundurabilir ya da turuncu bir giysi ya da aksesuar kullanabilirsiniz.
Meditasyon:
Bu gün için en uygun meditasyon DOLUNAY 2  Meditasyonudur.
İkizler hava elementini temsil ettiği için meditasyonlarınızda tütsü kullanmanız iyi olacaktır. Meditasyonu yapma fırsatınız olmasa bile gün içinde tütsü yakabilirsiniz. 
Onaylamalar (Afirmasyonlar) :
Bu onaylamaları bugün içinde defalarca tekralayın.
-          İletişimim dengeli ve güzel.
-          Sessizliği tercih ediyorum.
-          İletişimde kendime güveniyorum
-          Kolaylıkla itetişim kurabiliyorum.
-          Dengeli bir ruh haline sahibim.
-          Duygularıma önem veriyorum.
-          Konuşmalarımda sadece gerçekleri söylüyorum.
Sağlık ve Beslenme:
Bugün romatizmal ağrılarda artış gözlemleyebilirsiniz. Bu nedenle romatizma ağrısı çektiğiniz bölgeleri sıcak tutmaya dikkat edin. Omuz bölgesi için yapacağınız faydalı şeylerin yararını daha çok göreceğiniz bir gündür. Hedefli bir jimnastik ve masaj iyi gelecektir.
Az yağlı gıdaları tercih edin. Mevsimine uygun olan meyve ve sebzeyi çiğ olarak tüketmeye gayret edin.
Günün Çayı:
Yarım litre suya bir çay kaşığı anason, bir çay kaşığı adaçayı ve bir çay kaşığı keki atın ve 1 dakika kaynatın. Bal ilave ederek için.

Bu yazı Ana Sayfa kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yoruma kapalı.