12-Aralık-2011

Ay Bizleri bu gün nasıl etkiliyor? Bugün Ay yengeç burcunda küçülme fazında: bu gün ay yengeç burcunda olması duygusal güvenlik ihtiyacının artabileceğini gösteriyor. Duygusal ihtiyaçlarımız ve geçmişle ilgili koşullanmaların dürtüselliği ile hareket etmek de mümkün. Hayallerimizi gerçekleştirmek üzere karşımıza fazlasıyla fırsat çıkacaktır. Önemli olan bunları görüp değerlendirebilmek. Tutulmalar ve Uranus’un Koç burcuna geçmesi ile gökyüzü bize değişim için gerekli olan zemini hazırlıyor demektir. Bu itici gücü doğru alanda kullanmak ve uygun zemine çıkabilmek sadece bizim özgür irademizle alacağımız kararlara bağlı.
Bu gün kendimizle ilgili çalışma konularımız..  Aile içi bağları ve huzuru güçlendirmek için, yaşadığımız mekanla ilgili tüm konular, anne ve annelikle ilgili güçlendirmek istediğimiz yönlerimiz için çalışmaya uygun bir gündür.  Bugün aşırı duysal olabiliriz.
Burada çalışmaktan kastımız seçtiğimiz konuya odaklanarak farkındalığımızı artırmaktır. Bunun için meditasyon ve onaylama cümlelerinden yararlanabilirsiniz
Günün rengi :
Turuncu sarı arası. Gün içinde herhangi bir turuncu-sarı objeyi gözünüzün önünde bulundurabilir ya da turuncu-sarı bir giysi ya da aksesuar kullanabilirsiniz.
Meditasyon:
Bu gün için en uygun meditasyon Sifa meditasyonu dur
Yengeç su elementini temsil ettiği için meditasyonlarınızda bir kase bulundurmanız iyi olacaktır. Meditasyonu yapma fırsatınız olmasa bile gün içinde masanızda su bulundurun. 
Onaylamalar (Afirmasyonlar) :
Bu onaylamaları bugün içinde defalarca tekralayın.
-          Aileme vakit ayırmaya seviyorum.
-          Ailemle iletişimim sağlıklı ve güzel.   
-          Ailemle ilişkim her geçen gün düzeliyor.
-          Ailem bana mutlu ve huzurlu davranıyor.
 -          Ailem bana huzur ve mutluluk veriyor.
-          Ailemdeki her birey ile anlaşıyorum.
-          Ailemi seviyorum.
Sağlık ve Beslenme:
Her türlü mide rahatsızlığına ilişkin yapılacak tedaviye başlamak için iyi bir zamandır. Bol su tüketmeye dikkat edin.
Karbonhidrat yönünden zengin yiyeceklerin yanı sıra yeşil yapraklı bitkileri tercih etmenizde fayda vardır.
Günün Çayı:
Anason çayı.

Bu yazı Ana Sayfa kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yoruma kapalı.