6-Ocak-2012

 
Ay Bizleri bu gün nasıl etkiliyor? Bugün Ay ikizler burcunda ve büyüme fazında.  Bu gün Merkür Neptün ve Saturn işbirliği  ise bu yolda bize gerekli odaklanma ve konsantrasyonu sağlayacak. Pratik ve akılcı çözümlerle işe sarılmak mümkün olacaktır. Merkür’ün hızla Jupiter’e yaklaştığını düşünürsek güzel anlaşmalar ve yeni fırsatlara gebe olduğumuzu söylemek yanlış olmaz. Bu gün özellikle değişimlerden korkmayın kendinizi yenilikle açın.
Bu gün kendimizle ilgili çalışma konularımız. İletişim ile ilgili becerilerimizi, iletişim konusunda  geliştirmek istediğimiz duygumuzu, ilişkimizi geliştirmek istediğimiz kişilerle diyaloğumuzu artırmak için uygun bir gündür. İlişki başlatmak istiyorsak bu gün niyet etmek in uygun bir gündür.
Günün rengi :
Turuncu. Gün içinde herhangi bir turuncu objeyi gözünüzün önünde bulundurabilir ya da turuncu bir giysi ya da aksesuar kullanabilirsiniz.
Meditasyon:
Bu gün için en uygun meditasyon İlişkiyi hayatımıza çekme meditasyonudur.
İkizler hava elementini temsil ettiği için meditasyonlarınızda tütsü kullanmanız iyi olacaktır. Meditasyonu yapma fırsatınız olmasa bile gün içinde tütsü yakabilirsiniz.  
Onaylamalar (Afirmasyonlar) :
Bu onaylamaları bugün içinde defalarca tekralayın.
-          Kolaylıkla iletişim kurabiliyorum.
-          İletişimde hiçbir zorluk çekmiyorum.
-          Özgürce konuşabiliyorum.
-          Dengeli iletişim kuruyorum.
-          İletişimde kendime güveniyorum.
-          Zaman zaman sessizliği seviyorum.
-          İletişim problemi çekmiyorum.
Sağlık ve Beslenme:
Bugün romatizmal ağrılarda artış gözlemleyebilirsiniz. Bu nedenle romatizma ağrısı çektiğiniz bölgeleri sıcak tutmaya dikkat edin. Omuz bölgesi için yapacağınız faydalı şeylerin yararını daha çok göreceğiniz bir gündür. Hedefli bir jimnastik ve masaj iyi gelecektir.
Az yağlı gıdaları tercih edin. Mevsimine uygun olan meyve ve sebzeyi çiğ olarak tüketmeye gayret edin.
Günün Çayı:
Yarım litre suya bir çay kaşığı anason, bir çay kaşığı adaçayı ve bir çay kaşığı keki atın ve 1 dakika kaynatın. Bal ilave ederek için.

Bu yazı Ana Sayfa kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Yoruma kapalı.