6 Nisan 2012

Ay Bizleri bu gün nasıl etkiliyor? Ay terazi burcunda Dolunay fazında:  Türkiye saati ile 22.19 da dolunay gerçekleşiyor. Yeni ayda dilediğiniz niyetlerinize odaklanarak gün içinde istediğiniz saatte bir mum yakıp meditasyon yapabilirsiniz.Bu gün ikili ilişkileriniz ön planda olacak ilişkilere dikkat etmemiz gerekir çok hassa olacağımız için beklenmedik problemler yaşayabiliriz. Bu günü atlatıncaya kadar ikili ilişkilerinizde alınganlık yapmayın. İş hayatında da bu durum söz konusu toplantılarda biraz gerginlik yaşabilirsiniz. Onun için toplantılarınızdan uzak durmanızda yarar var. Çok mecbur kalırsanız tartışmaya girmemenizde yarar var. İş başvurusundan bu gün uzak durmamız lazım
Bu gün kendimizle ilgili çalışma konularımız. Ortaklarımızın ve eşimizin bizimle olan ilişkilerini geliştirmek, daha düzenli ve dengeli ilişkiler kurmak, olaylara tarafsız bakabilmek, olayların akışını iyi görmemiz için çalışabiliriz. Ayrıca güzelliğimiz, cazibemiz ve çekiciliğimiz ile ilgili çalışmalar yapmak için de çok uygun bir gündeyiz.
Burada çalışmaktan kastımız seçtiğimiz konuya odaklanarak farkındalığımızı artırmaktır. Bunun için meditasyon ve onaylama cümlelerinden yararlanabilirsiniz

Günün rengi :

Bu gün dolunay olduğu için bu günün rengi BEYAZ dır..Gün içinde herhangi bir BEYAZ objeyi gözünüzün önünde bulundurabilir ya da beyaz bir giysi ya da aksesuar kullanabilirsiniz..
Meditasyon:
Bu gün Terazi burcunda dolunay gerçekleştiği için Dolunay meditasyonu2 yapabilirsiniz. Ayrıca Terazi burcu ilişkileri temsil ettiği için, İlişkiMeditasyonuda uygun dur.
Terazi hava elementini temsil ettiği için meditasyonlarınızda tütsü kullanmanız iyi olacaktır. Meditasyonu yapma fırsatınız olmasa bile gün içinde tütsü yakabilirsiniz.
Onaylamalar (Afirmasyonlar) :
Bu onaylamaları bugün içinde defalarca tekralayın.
-Kendime güveniyorum
-İlişkilerim dengeli ve güzel
-Kendi iç güzelliğimle barış içindeyim
-Olayların akışını kabul ediyorum
-Eşimle olan ilişkim her geçen gün çok daha iyi oluyor
-Kendi güzelliğimi etrafıma yansıtıyorum
-Dengeli ilişkileri hayatıma çekiyorum
Sağlık ve Beslenme:
Bugün böbreklere yardımcı olmak için özellikle bol su içmek gerekir. Az yağlı gıdaları tercih edin. Özellikle bu gün enginar ve karnabahar yemeniz gerekiyor.
Günün Çayı
Böbreklerin daha iyi çalışması için ve idrar yollarına yardımcı olması için 3 bardak suda bir demet maydanozu haşlayın süzün ve gün içinde devamlı için.

Bu yazı Ana Sayfa kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>