21 Mayıs 2012

Ay Bizleri bu gün nasıl etkiliyor? Bugün Ay ikizler burcunda ve yeni ay fazında. Türkiye saati ile 02.47 de yeni ay ve 02.53 de güneş tutulması gerçekleşiyor. Tam bu saatte yada gün içinde istediğiniz saatte beyaz bir mum yakarak, yeni başlangıçlara niyet edebilirsiniz.  Bu gün güneş tutulmasının etkisi ile biraz huzursuz ve unutkan olabilirsiniz. İşleri bitirmekte zorlanabiliriz.. Tutulmanın verdiği gerginliği dönüştürmek için uzun süredir yapmadığınız sizi mutlu eden konulara vakit ayırabilirsiniz. Bu durum sizin enerjinizi değiştirecektir..  Uzun süredir görüşmediğiniz dostlarınızla görüşüp hoşça vakit geçirebilirsin. Dostlarınızla aranızda bazı konuları çözebilir aydınlığa kavuşturabilirsiniz. İletişimde problem yaşansa bile bu durumun geçici olduğunu düşünüp, bütün bu yaşanılanların çözüm için yaşandığını aklınızdan çıkarmamanızı tavsiye ederim.
Bu gün kendimizle ilgili çalışma konularımız. İletişim ile ilgili becerilerimizi, iletişim konusunda geliştirmek istediğimiz duygumuzu, ilişkimizi geliştirmek istediğimiz kişilerle diyaloğumuzu artırmak için uygun bir gündür. İlişki başlatmak istiyorsak bu gün niyet etmek in uygun bir gündür.
Günün rengi :
Turuncu. Gün içinde herhangi bir turuncu objeyi gözünüzün önünde bulundurabilir ya da turuncu bir giysi ya da aksesuar kullanabilirsiniz.
Meditasyon:
Bu gün yeni ay ve güneş tutulması gerçekleştiği için en  uygun meditasyon Yeni Başlangıçlar için Meditasyondur..
İkizler hava elementini temsil ettiği için meditasyonlarınızda tütsü kullanmanız iyi olacaktır. Meditasyonu yapma fırsatınız olmasa bile gün içinde tütsü yakabilirsiniz.
Onaylamalar (Afirmasyonlar) :
Bu onaylamaları bugün içinde defalarca tekralayın.
- Kolaylıkla iletişim kurabiliyorum.
- İletişimde hiçbir zorluk çekmiyorum.
- Özgürce konuşabiliyorum.
- Dengeli iletişim kuruyorum.
- İletişimde kendime güveniyorum.
- Zaman zaman sessizliği seviyorum.
- İletişim problemi çekmiyorum.
Sağlık ve Beslenme:
Bugün romatizmal ağrılarda artış gözlemleyebilirsiniz. Bu nedenle romatizma ağrısı çektiğiniz bölgeleri sıcak tutmaya dikkat edin. Omuz bölgesi için yapacağınız faydalı şeylerin yararını daha çok göreceğiniz bir gündür. Hedefli bir jimnastik ve masaj iyi gelecektir.
Az yağlı gıdaları tercih edin. Mevsimine uygun olan meyve ve sebzeyi çiğ olarak tüketmeye gayret edin.
Günün Çayı:
Yarım litre suya bir çay kaşığı anason, bir çay kaşığı adaçayı ve bir çay kaşığı keki atın ve 1 dakika kaynatın. Bal ilave ederek için.

Bu yazı Ana Sayfa kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>