Firavun’un Rüyası

Ve bu sadece başlangıç…
İncil kehanetlerinin sırları çözülüyor…
Şaşırtıcı bir cesarete sahip olan Michael Murphy, üniversitede kürsüsü olan bir İncel kehanetleri uzmanıdır. Aynı zamanda büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalan antik eserlerin korkusuzca peşine düşen bir arkeologdur. Bu korkusuzluğu onu en tehlikeli şeytan ile karşı karşıya getirir. Musa peygamber’in yaptırdığı ve gizli güçlerin eline düştükten sonra üç parçaya bölünüp dünyanın farklı yerlerinde saklanan yılan Heykeli’nin peşinde bir maceraya davetlisiniz.
 Kehanete göre, Yılan Heykeli’nin parçaları birleştiğinde dünyanın sonu gelecektir. Ama aynı zamanda Kutsal Kitaplar’ın tarihsel gerçekliği de ispatlanacaktır. Ancak işin içinde gizli güçler, medya patronları ve Hıristiyan fanatikleri de vardır. Murphy’nin Irak’tan Mısır’a uzanan heyecan verici macerasını bir solukta okuyacak ve uzak geçmiş sırların açığa çıkışına tanık olacaksınız. Bütün insanlığın sonunu getiren geriye sayım başladı.
 Yazar: Tim Lahey
Yayınevi: Neden Kitap
Sayfa sayısı: 400
ISBN: 9752543980
Basım tarihi: Mayıs 2011
Kategori: Neden Kampanya
Satın almak için
Bu yazı Ana Sayfa kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>