Ruhların Yolculuğu

Bu çarpıcı kitap ölümün ertesinde ruhlar dünyasındaki yaşanının üzerindeki esrar perdesini ilk defa kaldırıyor. İpnoterapist Dr. Michael Newton deneklerinin ölüm sonrası saklı anılarına ulaşmak için özel bir ipnoz tekniği geliştirmiştir. Bunların yazıya dökülmesi süper bilinç durumuna getirilen yirmi dokuz kişinin anlatılarının toplandığı bir tür “seyir defteri”ni ortaya çıkarmıştır. Derin ipnozda iken bu denekler tekrarlanan bedenlenmeleri arasında başlarına neler geldiğini heyecan verici bir şekilde tanımlamaktadırlar. Verdikleri canlı ayrıntılar ölümün nasıl bir şey olduğunun, öldükten hemen sonra kimle karşılaştığımızın, ruh dünyasının gerçekte nasıl bir yer olduğunun, ruh olarak nereye gittiğimizin ve ne yaptığımızın ve niçin belli bedenlerde geri gelmeyi seçtiğimizin tam bir resmini önümüze koymaktadır.
 Ruhların Yolculuğunu okuduktan sonra insan ruhunun ölümsüzlüğünü daha iyi idrak edecek… ve hayatınızdaki olayların ardındaki nedenleri anlamaya başladıkça her gün içinde olduğunuz kişisel zorluklarınızı onların hangi maksada hizmet ettiklerine dair artan kavrayışınızla karşılayacaksınız.
 Derin ipnoz durumunda iken bu yirmi dokuz kişi ebedi ruhlar olarak hayatlar arasındaki deneyimlerini hatırlamışlardır. Olağanüstü öykülerini okurken şu spesifik konular hakkında bilgi sahibi olacaksınız:
 •Ölmek nasıl bir şeydir?
•Öldükten hemen sonra neler görürsünüz ve neler hissedersiniz?
•Ruhsal rehberler.
•”Karmaşa” içindeki ruhlara ne olur?
• Ruh dünyasında niçin belli ruh gruplarına atanırsınız ve orada ne yaparsınız?
•Yeryüzüne dönmek için yeni bedeninizi nasıl seçersiniz?
•Farklı ruh düzeyleri: başlangıç, orta ve ilerlemiş.
•Yeryüzündeki ruh eşlerinizi tanımayı ilk olarak ne zaman ve nerede öğrenirsiniz?
•Hayatın amacı ve bir “yaratıcı”nın tezahürleri.
 Michael Newton, Ph. D. psikolojik danışmanlık dalında doktora yapmıştır, resmi onaylı California Master İpnoterapist belgesine sahiptir ve Amerika Danışmanlık Birliği’nin üyesidir. Özel hasta kabulleriyle sürdürdüğü ipnoterapi uygulamaları davranışın değiştirilmesini ve kişilerin daha yüksek ruhsal benliklerine ulaşmalarına yardım etmeyi hedef alır. Kendi geliştirdiği zamanda regresyon tekniği vasıtasıyla Dr. Newton müşterilerini geçmiş hayat deneyimlerinin ötesine götürmenin ve bu hayatlar arası dönemde daha anlamlı bir ruhsal varoluşu açığa çıkarmanın mümkün olduğunu keşfetmiştir. Dr. Newton ve eş, Kuzey California’da Sierra Nevada dağlarında yaşamaktadır.
 Yazar: Michael Newton
Yayınevi: Ege Meta Yayınları
Çevirmen: Rengin Ekiz
Sayfa sayısı: 360
ISBN: 978-975-8519-36-1
Basım tarihi: Ekim 2003
Kategori: Ege Meta Yayınları Kampanya
Satın almak için
Bu yazı Ana Sayfa kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>