19 Temmuz 2012

Ay Bizleri bu gün nasıl etkiliyor? Bugün ay Yengeç burcunda Yeni ay fazında. Türkiye saati ile 07:14 de yeni ay gerçekleşiyor. Bu saatte Yeni başlangıçlara niyet etmek için uygun bir zaman. Gün içine ay aslan burcyna geçiş yapıyor..İkili ilişkilerimiz de daha ön planda olduğumuz bir gün partnerimizle daha rahat anlaşacağız, Bu gün ikili ilişkilerinizde biraz pohpohlanmak ihtiyacı hissedeceğiz. Kendi kıymetimizi bilmemiz gerekecek. Göz önünde olmaktan hoşlanacağımız bir gün. Sabırsız davranışlarda bulunabiliriz, bu yüzden kendimizi biraz mutsuz hissedebiliriz. Bu gün kalbinizi ve dolaşım sisteminizi yoracak her türlü haraketlerden uzak durmamızda yarar var. İlişki ile ilgili geçmiş yaşananlar aklımıza gelebilir.
Bu gün kendimizle ilgili çalışma konularımız. Hayatınızda yeni bir olayı yaratmak, bazı olaylarda otoritemizi güçlendirmek için, bizi bastırtan insanların karşısında üstünlüğümüzü göstermek ve gizli kalmış yeteneklerimizi güçlendirmek için yapacağımız her türlü çalışma uygun olur. Ayrıca bu gün saçla ilgili her türlü bakım çok olumlu etkiler sağlar. Bugün sinirsel gerginlikler yaşanabilir.
Burada çalışmaktan kastımız seçtiğimiz konuya odaklanarak farkındalığımızı artırmaktır. Bunun için meditasyon ve onaylama cümlelerinden yararlanabilirsiniz
Günün rengi:
Bugün yeni ay olduğu için, bu günün rengi Beyazdır. Gün içinde herhangi bir beyaz objeyi gözünüzün önünde bulundurabilir. Beyaz bir giysi ya da aksesuar kullanabilirsiniz.
Meditasyon:
Bu gün Yeni ay olduğu için Yeni Başlangıçlara niyet ederek , Yeni Başlangıçlar İçin Meditasyonu yapmanızı öneririm.
Onaylamalar (Afirmasyonlar) :
Bu onaylamaları bugün içinde defalarca tekrarlayın.
- Gizli kalmış yeteneklerim açığa çıkıyor.
- Yeteneklerimi kabul ediyorum ve onaylıyorum.
- Her an yetenekleri hayatıma çekiyorum.
- Bu gün mutlu ve huzurlu olmayı hak ediyorum.
- İç potansiyelim her gün çoğalarak açığa çıkıyor.
- Mutluluk ve huzurla hayatımda yenilik yapmayı seviyorum.
- Sevgi ile her olayı kabulleniyorum.
Sağlık ve Beslenme:
Bu gün dolaşım sistemine dikkat etmek gerekir. Aşırıya kaçmadan yapılan spor çok faydalıdır, kalbi yormaktan kaçınmak gerekir. Bugün her türlü operasyondan  uzak durmak gerekir. Protein ihtiyacı bugün bedene çok yararlı olacaktır. Yeşil yapraklı bitkileri tercih etmenizde fayda vardır. Bugün bol bol su tüketin.
Günün Çayı:
Bir tutam rezene, defne yaprağı, birkaç tane karanfil demlenir çay olarak soğuk yada sıcak içilir.

Bu yazı Ana Sayfa kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

19 Temmuz 2012 için 1 cevap

  1. zühre der ki:

    beki bisa sitesini mutlaka görmelisiniz
    SÜPERRRRRRRR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>