21 Ocak 2013

Ay Bizleri bu gün nasıl etkiliyor? Bugün Ay Boğa burcunda büyüme fazında Aksam saatlerinde ay ikizler burcuna geçiyor: Kendi isteklerinize daha çok vakit harcamak isteyebilirsiniz. Bu gün arkadaşlarınızla fikir ayrılıkları yaşayıp biraz mutsuz olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranızda tartışma bile olasa geçici olabileceğini aklınızdan çıkarmayın. Maddi olarak harcamalara dikkat edilmesi gereken ,bir gün gereksiz harcamalar yapılabilir.
Bu gün kendimizle ilgili çalışma konularımız. Tüm potansiyel yeteneklerimizi engelleyen kişi ve olayları hayatımızdan çıkarmaya, bolluk ve bereketi hayatımıza çekmemize engel olan davranışlarımızı değiştirmeye ve kişiliğimize zarar veren inatçılık, dar görüşlülük, materyalist, sahiplenicilik ve değişime karşı direnç gibi özelliklerimizi kontrol altına almaya ve değiştirmeye uygun bir bir gündür.
Burada çalışmaktan kastımız seçtiğimiz konuya odaklanarak farkındalığımızı artırmaktır. Bunun için meditasyon ve onaylama cümlelerinden yararlanabilirsiniz
Günün rengi :
Turuncu kırmızı. Gün içinde herhangi bir turuncu objeyi gözünüzün önünde bulundurabilir ya da turuncu bir giysi ya da aksesuar kullanabilirsiniz..
Meditasyon:
Bu gün için en uygun meditasyon Bolluk Bereketi hayatımıza çekme Meditasyonudur.
Boğa toprak elementini temsil ettiği için meditasyonlarınızda bir kase kaya tuzunu eksik etmeyin. Meditasyonu yapma fırsatınız olmasa bile kaya tuzunu masanıza (Yemek için değil)koyun.
Onaylamalar (Afirmasyonlar) :
Bu onaylamaları bugün içinde defalarca tekralayın.
- Parasal problemlerin tamamen ortadan kalktı.
- Bolluk ve bereketi engelleyen davranışlarım değişti.
- Hayatıma yenilikleri çekiyorum.
- Bana zarar veren tüm davranışlarımı değiştirdim.
- Etrafıma zarar veren……..bırakıyorum.
- Değişimleri sevgiyle karşılıyorum.
Sağlık ve Beslenme:
Tansiyon düşüklüğümüz varsa, bugün yemeklerimizde tuz tüketebiliriz. Fakat tiroid hastası ya da yüksek tansiyonu olanlar tuzu dikkatli tüketmelidirler.
Her türlü bağaz, kulak, diş tedavisi için uygun bir gündür.
Günün Çayı:
Papatya çayı

Bu yazı Ana Sayfa kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>