24 Ocak 2013

Ay Bizleri bu gün nasıl etkiliyor? Bugün Ay yengeç burcunda büyüme fazında: Duygusal anlamda gelgitlerle dolu olduğum bir gün içindeyiz. Bu gün duygularımız çok ön planda olacak. Gün içinde duygularımızı ifade ederken biraz daha dikkatli olmamızda yarar var. Kırıcı üzücü olabiliriz yada çabuk kırılıp üzülebiliriz. Bu gün kendimizi biraz daha acındırabiliriz. İş hayatında da gelgit duygularımız bize zarar verebilir. Duygularımızı kontrol edemezsek yıkılabiliriz. Hırslı olacağımız bu günde biraz duygularımızı bırakmaya çalışalım.
Bu gün kendimizle ilgili çalışma konularımız.. Ailenin bize kurmuş olduğu baskıyı ortadan kaldırmak, bağımlılıkları bırakmak için ideal bir gündür. Ayrıca aile içindeki huzursuzluğu sonlandırmak için iyi bir zamandır. Eviniz içinde düzenlemeler yapmak, derleyip toparlamak için uygun bir gündür.
Burada çalışmaktan kastımız seçtiğimiz konuya odaklanarak farkındalığımızı artırmaktır. Bunun için meditasyon ve onaylama cümlelerinden yararlanabilirsiniz
Günün rengi :
Turuncu sarı arası. Gün içinde herhangi bir turuncu-sarı objeyi gözünüzün önünde bulundurabilir ya da turuncu-sarı bir giysi ya da aksesuar kullanabilirsiniz.
Meditasyon:
Bu gün için en uygun meditasyon İçimizdeki Dişiyi Bulma Meditasyonudur
Yengeç su elementini temsil ettiği için meditasyonlarınızda bir kase bulundurmanız iyi olacaktır. Meditasyonu yapma fırsatınız olmasa bile gün içinde masanızda su bulundurun.
Onaylamalar (Afirmasyonlar) :
Bu onaylamaları bugün içinde defalarca tekralayın.
- Aileme vakit ayırmaya seviyorum.
- Ailemle iletişimim sağlıklı ve güzel.
- Ailemle ilişkim her geçen gün düzeliyor.
- Ailem bana mutlu ve huzurlu davranıyor.
- Ailem bana huzur ve mutluluk veriyor.
- Ailemdeki her birey ile anlaşıyorum.
- Ailemi seviyorum.
Sağlık ve Beslenme:
Her türlü mide rahatsızlığına ilişkin yapılacak tedaviye başlamak için iyi bir zamandır. Bol su tüketmeye dikkat edin.
Karbonhidrat yönünden zengin yiyeceklerin yanı sıra yeşil yapraklı bitkileri tercih etmenizde fayda vardır.
Günün Çayı:
Anason çayı.
Bu yazı Ana Sayfa kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>